פרויקטים

דרום רחובות

עתודת הקרקע הממוקמת בחלקה הדרומי של העיר רחובות בין רחובות החדשה ובית החולים קפלן לבין גבעת ברנר וצומת ביל"ו. מדובר בעתודת הקרקע האחרונה שנותרה לעיר שמסומנת בתוכנית מתאר מחוזית כאזור לפיתוח עירוני (קרקע צהובה), משכך פורסם באתר עריית רחובות שמדובר ב"רובע הבא של רחובות. רובע שיכלול מגורים ותעסוקה בסמיכות לתחנת מטרו וביה"ח קפלן". בסמוך לקרקע ישנה תחנת מטרו מאושרת (תחנת קפלן, קו M1) כך שהמשקיעים ייהנו מהעצמת זכויות בנייה מכוח תוכנית תמ"א 70. במרץ 2023 הפקידה העריה מסמך מדיניות שמטרתו להוות בסיס לתכנון מפורט עתידי של העיר בשנים הקרובות, המסמך מייעד את הקרקע לעירוב שימושים של מגורים, מסחר ותעסוקה ולבניית מגדלים של 25 קומות.

פרויקט בשיווק

תוכנית 3700

תוכנית מפורטת אשר ממוקמת בצפון העיר תל אביב לאורך קו רצועת החוף בין רחוב צבי פרופס מדרום, למלון מנדרין מצפון. שטח התוכנית משתרע על כ1,900 דונם שעליהם מתוכננים הקמה של כ 12,000 יחידות דיור, לצד אזורי מסחר ותעסוקה, מלונאות ופארק. מדובר באחת מעתודות הקרקע האחרונות והמבוקשות ביותר בעיר תל אביב.

תכנית 3700

SOLD OUT

שביל התפוזים הוד השרון

התוכנית ממוקמת בחלק הדרום מזרחי של העיר הוד השרון, ממערב לכביש 40 וממזרח למושב גני עם. המתחם משתרע על כ600 דונם, שעליהם מתוכננות כ2,000 יחידות דיור לצד שטחי מסחר ותעסוקה. בשנת 2022 אושרה תוכנית המתאר של הוד השרון (הר 2050) על ידי הועדה המחוזית, כך שנותר השלב של תוכנית מפורטת הקובעת הנחיות למתן היתר בניה. עקב קרבת המתחם לאזורי מגורים, פארקים ובתי ספר, שביל התפוזים הוא אחד המתחמים הנסחרים ביותר בארץ.

שביל התפוזים, הוד השרון

SOLD OUT

"רצועת הנופש מערב – נווה גן צפון"

תוכנית מפורטת הממוקמת בחלקה הדרום מערבי של רמת השרון, צפונית לנווה גן, תל ברוך צפון ונאות אפקה.
התוכנית משתרעת על שטח של כ – 800 דונם, ומיועדת להקמה של אלפי יחידות דיור, מסחר ותעסוקה, פארקים, פנאי ונופש.

רצועת הנופש

SOLD OUT

"חוף התכלת"

תוכנית מתאר הממוקמת בחלקה הדרום מערבי של העיר הרצליה ובסמוך לחוף. הפרויקט מקודם על-ידי העירייה ומשתרע על כ-2,000 דונם אשר מיועדים לבנייה רוויה הכוללת למעלה מ 10,000 יח"ד, תעסוקה, מבני ציבור עירוניים, שטחי תעסוקה ומסחר, מלונאות, פארקים וטיילת על חוף הים. התוכנית נמצאת בשלבי תכנון מתקדמים ולכן נחשבת לאחת מעתודות הקרקע המבוקשות ביותר במדינה.

חוף התכלת

SOLD OUT